Broadcast sports

Pro větší přehlednost jsme připravili seznam blížících se sportovních přenosů, které jsme schopni vysílat . Z těchto zápasů vybíráme  ty nejatraktivnější (zvýrazněné tučně), které plánujeme vysílat. Pokud by byl ze strany zákazníků velký zájem o jiný z níže uvedených utkání, tak vysílací plán rádi upravíme.  Projekce probíhá jak na velké zahradě (v sezóně na plátnu 4×2 m), and in restaurant (celoročně), which is opposite the garden (LED TV). The table will be continually updated. If we happen to forget some attractive match, neváhejte nám psát na Facebook.

 

RIEGROVY SADY / ZAHRÁDKY / BEER GARDEN

INFO: NA VELKÉ PLÁTNO DO ZAHRADY REZERVACE NEDĚLÁME !!!
WE DO NOT RESERVATION FOR THE BEER GARDEN !!!

———————————

25.7. ÚTERÝ / TUESDAY
19:00 Slavia-Bate Borisov (předkolo LM)

26.7. STŘEDA / WEDNESDAY
20:30 CZ Bělehrad-Sparta (předkolo EL)
20:00 Slavia-Teplice

30.7. NEDĚLE / SUNDAY
14:00 Vc Maďarska (Formule 1) / Vc Hungary (Formula 1)
19:00 Sparta – Bohemians (CZ fotbal)
21:00  KINO / CINEMA 

2.7. 42/42/-životopisný USA  21:00
3.7. Dokonalý svět/A Perfect World/-drama USA  21:00
9.7. Infiltrátor/The Infiltrator/-krimi USA  21:00
10.7. Jmenuji se Sam/I Am Sam/-drama USA  21:00
16.7. Kontakt/Contact/-sci-fi USA  21:00
17.7. Salton Sea/The Salton Sea/-drama USA  21:00
23.7. Mafiáni/Goodfellas/-krimi USA  21:00
24.7. Město/ The Town/-krimi USA  21:00 
30.7. Mrtvá nevěsta Tima Burtona/Corpse Bride/-animovaný USA  21:00
31.7. Na hraně zítřka/Edge Of Tomorrow/-sci-fi USA  21:00
6.8. Nesmiřitelní/The Unfofgiven/-western USA  21:00
7.8. Odplata/Payback/-thiler USA  21:00
13.8. Pařba v Bankoku/The Hangover Part 2/-komedie USA  21:00
14.8. Posdlední skaut/The Last Boy Scout/-akční USA  21:00
20.8. Rocknrolla/Rocknrolla/-akční GB  20:15
21.8. Sicario : Nájemný vrah/Sicario/-krimi USA  20:15 
27.8. Správní chlapi/The Nice Guys/-komedie USA  20:15
28.8. Stážista/The Intern/-komedie USA  20:15
3.9. Sweeney Todd : Ďábelský holič z Fleet street/Sweeney Todd : The Demon Barber Of The Fleet Street/muzikál USA/GB  20:15
4.9. Syriana/Syriana/-drama USA  20:15
10.9. Tajemná řeka/Mystic River/-krimi USA  20:15
11.9. Temný rytíř/The Dark Knight/akční USA  20:15
17.9. Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem/The Assassination Of Jesse James By The Coward Robert Ford/-western USA/CAN  20:15
18.9. Zodiac/Zodiac/-krimi USA  20:15