Vysílané sportovní přenosy

Pro větší přehlednost jsme připravili seznam blížících se sportovních přenosů, které jsme schopni vysílat . Z těchto zápasů vybíráme  ty nejatraktivnější (zvýrazněné tučně), které plánujeme vysílat. Pokud by byl ze strany zákazníků velký zájem o jiný z níže uvedených utkání, tak vysílací plán rádi upravíme.  Projekce probíhá jak na velké zahradě (v sezóně na plátnu 4×2 m), tak v restauraci (celoročně), která je naproti zahradě (LED TV). Tabulku budeme průběžně doplňovat. Pokud bychom náhodou  na nějaký atraktivní zápas zapomněli, neváhejte nám psát na Facebook.

RESTAURACE PARK CAFÉ

INFO : NA VELKÉ PLÁTNO DO ZAHRADY REZERVACE NEDĚLÁME !!!

We do not RESERVATION FOR WATCHING MATCH or CINEMA in the Beer Garden !!!

 ————————

RIEGROVY SADY / ZAHRÁDKY / BEER GARDEN


13.8. NEDĚLE / SUNDAY
14:30 Newcastle -Tottenham (Premier League)
17:00 Manchester united – West Ham (Premier League)
poté / after Liberec – Sparta  (CZ)
21:00 Letní kino / Summer cinema – Pařba v Bankoku/The Hangover Part 2/-komedie USA

 KINO / CINEMA 
Every Sunday and Monday movies in English with Czech subtitles 

 

BEER GARDEN 14.8. – 20.8.

14.8. PONDĚLÍ / MONDAY
21:00 Letní kino / Summer Cinema
Poslední skaut / THE LAST BOY SCOUT

15.8. ÚTERÝ / THUSDAY
20:45 APOEL-Slavia (pre-round LM)

17.8. ČTVRTEK / THURSDAY
20:15 Plzeň-AEK Larnaka (pre-round EL)

18.8. PÁTEK / FRIDAY
20:15 Sparta-Slovácko (Premier League)

19.8. SOBOTA / SATURDAY
13:30 Swansea-Manchester utd (Premier League)
18:00 Bohemians-Slavia (Premier League)

20.8. NEDĚLE / SUNDAY
14:30 Huddersfield-Newcastle (Premier League)
17:00 Tottenham-Chelsea(Premier League)
20:15 Letní kino / Summer Cinema
Rocknrolla

 KINO / CINEMA 
Every Sunday and Monday movies in English with Czech subtitles 

 

 

2.7. 42/42/-životopisný USA  21:00
3.7. Dokonalý svět/A Perfect World/-drama USA  21:00
9.7. Infiltrátor/The Infiltrator/-krimi USA  21:00
10.7. Jmenuji se Sam/I Am Sam/-drama USA  21:00
16.7. Kontakt/Contact/-sci-fi USA  21:00
17.7. Salton Sea/The Salton Sea/-drama USA  21:00
23.7. Mafiáni/Goodfellas/-krimi USA  21:00
24.7. Město/ The Town/-krimi USA  21:00
30.7. Mrtvá nevěsta Tima Burtona/Corpse Bride/-animovaný USA  21:00
31.7. Na hraně zítřka/Edge Of Tomorrow/-sci-fi USA  21:00
6.8. Nesmiřitelní/The Unfofgiven/-western USA  20:15
7.8. Odplata/Payback/-thiler USA  20:15
13.8. Pařba v Bankoku/The Hangover Part 2/-komedie USA  20:15
14.8. Posdlední skaut/The Last Boy Scout/-akční USA  20:15
20.8. Rocknrolla/Rocknrolla/-akční GB  20:15
21.8. Sicario : Nájemný vrah/Sicario/-krimi USA  20:15
27.8. Správní chlapi/The Nice Guys/-komedie USA  20:15
28.8. Stážista/The Intern/-komedie USA  20:15
3.9. Sweeney Todd : Ďábelský holič z Fleet street/Sweeney Todd : The Demon Barber Of The Fleet Street/muzikál USA/GB  20:15 
4.9. Syriana/Syriana/-drama USA  20:15
10.9. Tajemná řeka/Mystic River/-krimi USA  20:15
11.9. Temný rytíř/The Dark Knight/akční USA  20:15
17.9. Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem/The Assassination Of Jesse James By The Coward Robert Ford/-western USA/CAN  20:15
18.9. Zodiac/Zodiac/-krimi USA  20:15