Aktuálně

SPORTOVNÍ PŘENOSY – BEER GARDEN

PONDĚLÍ / 19.6. 
17:00   Austrálie-Německo (pohár FIFA)
poté     Slovensko-Anglie (ME 21)

ÚTERÝ / 20.6.
 18:00  Srbsko-Makedonie (ME 21)
 20,45  Portugalsko-Španělsko (ME 21)

STŘEDA / 21.6.
18:00   Česko-Itálie (ME 21)
20:45   Německo-Dánsko (ME21)

ČTVRTEK / 22.6.
20:00   Německo-Chile (pohár FIFA)
poté     Anglie-Polsko (ME 21)

PÁTEK / 23.6.
18:00   Zlín-Slovan Bratislava (Československý superpohár)
20:45   Srbsko-Španělsko (ME 21)

VÍKEND 24.6. – 25.6.

SOBOTA
17:00   Mexico-Rusko (pohár FIFA)
20:45   Česko-Dánsko (ME 21)

NEDĚLE
15:00   VC Azerbajdžánu (Formule 1)
17:00   Německo-Kamerun (pohár FIFA)

SPORTOVNÍ ZÁPASY – RIEGROVY SADY

PONDĚLÍ / 19.6. 
17:00   Austrálie-Německo (pohár FIFA)
poté     Slovensko-Anglie (ME 21)

ÚTERÝ / 20.6.
 18:00  Srbsko-Makedonie (ME 21)
 20,45  Portugalsko-Španělsko (ME 21)

STŘEDA / 21.6.
18:00   Česko-Itálie (ME 21)
20:45   Německo-Dánsko (ME21)

ČTVRTEK / 22.6.
20:00   Německo-Chile (pohár FIFA)
poté     Anglie-Polsko (ME 21)

PÁTEK / 23.6.
18:00   Zlín-Slovan Bratislava (Československý superpohár)
20:45   Srbsko-Španělsko (ME 21)

VÍKEND 24.6. – 25.6.

SOBOTA
17:00   Mexico-Rusko (pohár FIFA)
20:45   Česko-Dánsko (ME 21)

NEDĚLE
15:00   VC Azerbajdžánu (Formule 1)
17:00   Německo-Kamerun (pohár FIFA)

ŠVÉDSKO – ANGLIE

 ————————-

FOTBAL / FOOTBALL

16.6. PÁTEK / FRIDAY
18:00 Sweden – England
20:45 Poland – Slovak Republic
————
17.6. SOBOTA / SATURDAY
20:45 Spain – Macedonia
———–
18.6. SUNDAY / NIGHT
18:00 Germany – Czech Republic

 

INFO : NA VELKÉ PLÁTNO DO ZAHRADY REZERVACE NEDĚLÁME !!!

5.6. PONDĚLÍ / MONDAY

20:45 BELGIE – ČESKO (přátelský zápas)

————–

6.6. ÚTERÝ / TUESDAY

20:45 DÁNSKO – NĚMECKO (přátelský zápas)

————–
7.6. STŘEDA / WEDNESDAY

21:30 ŠPANĚLSKO – KOLUMBIE (přátelský zápas)

————–
10.6. SOBOTA / SATURDAY

18:00 SKOTSKO – ANGLIE  (kvalifikace MS)

20:45 NORSKO – ČESKO (kvalifikace MS)

 

 

INFO : NA VELKÉ PLÁTNO DO ZAHRADY REZERVACE NEDĚLÁME !!!

5.6. PONDĚLÍ / MONDAY

20:45 BELGIE – ČESKO (přátelský zápas)

————–

6.6. ÚTERÝ / TUESDAY

20:45 DÁNSKO – NĚMECKO (přátelský zápas)

————–
7.6. STŘEDA / WEDNESDAY

21:30 ŠPANĚLSKO – KOLUMBIE (přátelský zápas)

————–
10.6. SOBOTA / SATURDAY

18:00 SKOTSKO – ANGLIE  (kvalifikace MS)

20:45 NORSKO – ČESKO (kvalifikace MS)

 

SOBOTA – 27.5. 2017

17:00     SLAVIA – BRNO ( poslední kolo 1 ligy )

POTÉ

ZAČÁTEK 18:30     ARSENAL – CHELSEA ( finále  FA cupu )

POTÉ

ZAČÁTEK 20:00    FRANKFURT – DORTMUND ( finále DFB )

POTÉ

ZAČÁTEK 21.30    BARCELONA – ALAVES  (finále copa delrey)

SOBOTA 27. 5. SLAVIA – BRNO

17:00     SLAVIA – BRNO ( poslední kolo 1 ligy )

POTÉ

ZAČÁTEK 18:30     ARSENAL – CHELSEA ( finále  FA cupu )

POTÉ

ZAČÁTEK 20:00    FRANKFURT – DORTMUND ( finále DFB )

POTÉ

ZAČÁTEK 21.30    BARCELONA – ALAVES  (finále copa delrey)